Podicure Ayak Bakım Kremi | Ayak Sorunlarınız İçin

Podicure Ayak Bakım Kremi | Ayak Sorunlarınız İçin

Unutmayın sağlıklı ayaklar; sağlıklı hayatları beraberinde getirir. Podicure Ayak Bakım Kremi, bakteri ve mantar kolonizasyonunu önlemeye, topuk ve ayak derisinde sertleşmiş dokuları yumuşatmaya, ayak ve parmak aralarında oluşan pişikleri ve kokuları gidermeye yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey: İlk 3 gün günde 2 kez, devam eden günlerde ise günde 1 kez masaj yapmak.

Podicure Ayak Bakım Kremi

 İçerikler: Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate (and) Ceteareth-20 (and)Cetearyl Alcohol (and) Cetyl Palmitate, Petrolatum, Parafinium Liqidium, Myristyl Myristate, Isopropyl Myristate, Polidimetylsiloxan, Zinc Oxide, Stearic Acid, Urtica Dioica Nettle Extract, Arnica Montana Extract, Nastirtium Officinale Leaf Extract, Salvia Officinale Extract, Tocopheryl Acetate, Mentol, Parfüm, Hexamidinediisethionate, 2- Bromo-2-Nitropropane, 1, 3-Diol

Kullanım Yeri: Özellikle topuk ve ayak tabanındaki kuru ve sertleşmeye yüz tutmuş bölgelerin uzun süre nemli ve yumuşak olmasını sağlar.

  • Diyabet hastalarında ayak bakımı son derece önemlidir. Diyabet hastalarının ayak bakımı için idealdir.

  • Ayak ve ayak parmakları arasında pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

  • İçeriğinde bulunan bitki özleri ile ayakların terlemesini engellemeye yardımcı olur ve ayak kokusunun giderilmesini sağlar.

  • E vitamini içeriğiyle ayak derisinin kuru, çatlak ve sertleşmiş olan bölgelerin onarılmasına ve ayak derisinin beslenmesine yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Ayaklar temizlenip kurulandıktan sonra kuru ve sertleşmiş olan bölgelere günde 2 kez masaj yapılarak sürülmesi önerilmektedir. Ayak derisinin sağlıklı, nemli ve yumuşak yapısının sürekliliğini sağlamak amacıyla düzenli olarak sürünüz. 

Uyarılar: 25 C'nin altında, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında muhafaza ediniz.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanıma ara veriniz ve profesyonel yardım alınız.

Etiketler: ayak bakım kremi, ayak kremi, çatlak topuk kremi, ayak pişik kremi, diabet ayak bakımı, diyabet ayak bakımı

Devamını Oku

Podicure Ayak Bakım Kremi | Ayak Sorunlarınız İçin

49.50₺

Kargo: 9.90₺