Kardeş Projemiz: Bubigo


BUBİGO BETON EV VE OFİS DEKORASYON

Bubigo günümüz dünyasının taşlaşmış kalplerine sevgiyi, aşkı, sanatı ve güzelliği getiriyor. Bubigo; MÖ 1760 yılı civarında Mezopotamya`da ortaya çıkan, tarihin en eski ve en iyi korunmuş yazılı kanunlarından biri olan Hammurabi Kanunlarından esinlendi. Kısasa kısas diyen bu kanunlarındaki gibi dünyadan aldığı güzellikleri yine dünyaya sunmak adına ürünler üretti. Betonlaşan şeyin kalpler değil dekorasyon ürünleri olmasını dileyerek…

Bubigo kalıcı dostluklara sevgiyle aşkla...

AYIN ÜRÜNÜ

Burç Bardak Altlığı | Burç Temalı Hediye

Bardak altlığı modelleri, masanızı ve sehpanızı korumasının yanı sıra tasarımlarıyla da dekorasyonunuzu zenginleştirir. Burç temalı hediyeler olanlar aynı zamanda ortama mistik bir hava da katar. Hava, toprak, ateş ve su grubu burçlarının her birinin ismi ile tasarlanan ürünler, şık ve sofistik görünümleri sayesinde en ideal hediye seçenekleri arasında yer alır.

Burç Temalı Beton Bardak Altlığı Modelleri

Brüt betondan üretilen el yapımı ürünlerin her birinin üzerine 12 takım yıldızı özel yöntemlerle işlenerek tasarlanır. Takım yıldızı kalıptan form verilmiş haliyle çıkarılarak ürüne şekil verilir. Takım yıldızının altında burçların adları Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Aquarius, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn ve Pisces şeklinde İngilizce olarak yazılır. Her burç için farklı ürün mevcuttur.

Bardak altlıkları, gri rengi sayesinde ev ve ofisinizdeki tüm aksesuarlarla uyum sağlar. Mantar tabana sahip olması ürünlere sıra dışı bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda tabanlığı sayesinde bardaklar masalarda ve sehpalarda sabit bir şekilde durabilir.

Burç Bardak Altlığı Çeşitlerinin Avantajları

Brüt beton materyali sayesinde tüm ürünler uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Bunun yanı sıra üzerinde materyale özgü pürüzlü bir doku olması, daha keyifli bir kullanım sunar. Ayrıca beton bardak altlığı aşağıdaki avantajları da beraberinde getirir:

  • Yoğuşma sebebiyle bardakların üzerinde su damlaları belirebilir. Bu damlalar masaların üzerinde su lekeleri oluşturabilir. Özellikle ahşap masalar su lekeleri sebebiyle zarar görebilir. Betondan yapısı sayesinde masanız ve bardağınız arasında bir bariyer görevi görür.

  • Misafirleriniz için hazırladığınız servislerin daha şık görünmesine katkı sağlar. Özellikle ona burcuna özel bir bardak altlığıyla içecek servisi yapmanız keyifli ve renkli bir sunum gerçekleştirmenize yardımcı olur.

  • Burç temalı bardak altlığı hediyeleriyle sevdiklerinize kendilerini daha özel hissettirebilirsiniz.

  • Ürünler 9,8 cm x 9,8cm x 1 cm boyutlarıyla evinizde fazla yer kaplamaz. Kullanmadığınız zamanlarda kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz herhangi bir yerde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Burç bardak altlığı modelleri, özel kraft ambalajında özenle paketlenerek güvenli kargo imkanlarıyla size ulaştırılır. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için hazırlanan bardak altlığı modellerinden her birini Bubigo’da bulabilirsiniz.