Brilla Göz Çevresi Temizleme Solüsyonu

Brilla Göz Çevresi Temizleme Solüsyonu

Öyle bir ürün ki; hassas göz kapaklarının, humus, pullanma ve çevresel faktörlerle kirlenmiş kirpiklerin ve göz çevresinin günlük temizliği için kullanılır. Göz kapağı, çevresi ve kirpikler üzerinde gün boyu oluşan kir, kepek, ve yağlı birikintileri, makyaj artıklarını temizler. Ayrıca kaşıntı, batma, yanma ve kızarıklık gibi şikayetleri azaltmaya yardımcı olur.

Ama unutmayın ki; uygulamadan önce ellerinizi bol su ile yıkayınız. Daha sonra Brilla Temizleme Solüsyonunu temiz bir pamuk veya gazlı bez yada parmaklarınızın ucuna bir miktar dökünüz.

Gözleriniz kapalı durumda göz kapaklarınız, kirpikleriniz ve kaşlarınızı da kapsayacak şekilde nazikçe dairesel hareketlerle ovuşturunuz. Daha sonra ılık su ile durulamanızı ve günde birkaç kez uygulama tekrarlamanızı öneririz.

Brilla Göz Çevresi Temizleme Solüsyonu

 Virüsler, enfekte kişilerin öksürme veya hapşırmayla ortaya saçtığı damlacıkların ortamdaki diğer bireylerin ağız, burun ve gözlerine temasıyla, damlacıkların yapıştığı yüzeylere dokunduktan sonra ellerin ağız, burun veya göze götürülmesiyle bulaşabilmektedir.

İçeriği: 1- Tea Tree Oil (Çay ağacı yağı) : Antiseptik, anti-bakteriyel, anti-viral ve anti-fungal etkilere sahiptir. Böylece de virüs ve mantarları öldürüp yaraların iyileşmesine destek sağlar. Çay ağacı ile hazırlanan solüsyon, sprey, jeller ve sabunlar da cilt üzerinde oldukça etkilidir. 2- Klorhexidin Di glikonat : Güçlü Antiseptiktir.

Kullanılışı: 1- Öncelikle eller iyice yıkanmalıdır. 2- Temiz bir gazlı bez ya da parmak ucuna az miktar Brilla Solüsyon dökülür. 3- Kirpik diplerinize, göz kapaklarınıza kaşlarınızı da kapsayacak şekilde dairesel hareketler ile hafif masaj yaparak uygulayınız. 4- Bol su ile durulayınız.

Etiketler: Göz Çevresi Temizleme Solüsyonu, Göz Temizleme Solüsyonu, Göz Çevresi Solüsyonu, Temizleme Solüsyonu

Devamını Oku

Brilla Göz Çevresi Temizleme Solüsyonu

60₺ 45₺

Kargo: 9.90₺